|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYCSUL-502 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $201.672 to $268.896/pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد در ماه |
NYCSUL-502 سنجه سطح فوق صوتی هوشمند بدون تماس
NYCSUL-502اندازه گیری سطح فوق صوتی اصل کار
سطح سنج فوق صوتی در بالای مخزن نصب شده است، تحت کنترل واحد الکترونیکی، سُند یک پرتو از پالس های فوق صوتی را به شیء مورد اندازه گیری می فرستد.امواج صوتی توسط سطح شی منعکس می شوند، بخشی از اکو منعکس شده توسط پروب دریافت می شود و به یک سیگنال الکتریکی تبدیل می شود،بر اساس تفاوت زمانی بین امواج فوق صوتی از انتشار که باید دوباره دریافت شود و سرعت شناخته شده صدا برای تعیین تغییر سطح, the microwave signal is processed by the electronic unit and finally converted into a level-related The electronic device processes the microwave signal and converts it into an electrical signal related to the level.
| کاربرد معمول | مایع (بدون تحرک، فوم، تنفسی و غیره) |
| مدل های محصول | NYCSUL-502 |
| نوع سنجه | یکپارچه، شکسته، ضد انفجار، ضد خوردگی و ضد انفجار |
| مواد آنتن | PP،PVC،PTFE،304 |
| محدوده اندازه گیری | 0 تا 40 متری |
| دقت اندازه گیری | <0.25٪ (مجموعه اندازه گیری <20m) ، <0.5٪ (مجموعه اندازه گیری>20m) |
| دمای فرآیند | -20°C+70°C |
| فشار فرآیند | - 0.1 ~ 0.1MPa (فشار طبیعی) |
| اتصال فرآیند | رشته، فلنج (اختیاری) |
| منبع برق | 24VDC |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| حالت نمایش | سطح مایع و فاصله (ارتفاع خالی) |
| تنظیم خروجی | تنظیم حد بالا، تنظیم حد پایین |
| درجه حفاظت | IP 65، IP67، IP68 (اختیاری) |
| درجه ضد انفجار | Exia ll CT6 Ga، Exib II BT6 Gb (برای جزئیات گواهینامه را ببینید) |
توجه: محصولات می توانند مطابق با نیازهای خاص کاربران سفارشی و طراحی شوند!
NYCSUL-502اندازه گیری سطح فوق صوتیویژگی های طراحی
طراحی معقول، عملکرد عالی، ساختار ساده، نصب آسان و غیره
سُند زاویه کوچک برای امواج فوق صوتی، قدرت انتشار بالا و حساسیت بالا.
برای اندازه گیری مداوم مایع و کنترل سطح، هر نقطه تنظیمات محدوده بالا و پایین، تنظیمات آلارم را می توان استفاده کرد.