|
|
| نام تجاری: | Nuoying JIAYE |
| شماره مدل: | NYCSUL-501 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | 1USD - 900USD |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | همیشه تولید کنید |
فرستنده سطح اولتراسونیک اندازه گیری سطح هوشمندسازی مواد پی وی سی اندازه گیری بدون تماس
فرستنده سطح اولتراسونیک
متر سطح اولتراسونیک یک متر سطح دیجیتال است که توسط ریزپردازنده کنترل می شود. در اندازه گیری پالس اولتراسونیک ساخته شده توسط سنسور (مبدل)، امواج صوتی پس از انعکاس سطح مایع توسط همان سنسور دریافت می شود، توسط کریستال پیزوالکتریک به سیگنال های الکتریکی تبدیل می شود و توسط امواج صوتی بین زمان ارسال و دریافت برای محاسبه فاصله سنسور تا سطح مایع اندازه گیری شده. به دلیل استفاده از اندازه گیری بدون تماس، رسانه اندازه گیری شده تقریباً نامحدود است و می تواند به طور گسترده در اندازه گیری ارتفاع انواع مایعات و مواد جامد استفاده شود.
فرستنده سطح اولتراسونیک پارامتر فنی
| کاربرد معمول | اندازه گیری سطح مایع |
| محدوده فرکانس | 40KHz,100KHz |
| نوع پروب | یکپارچه |
| جنس پروب | PP/PVC/PTFE/304(اختیاری) |
| محدوده اندازه گیری | 0~20m |
| دقت اندازه گیری | <0.25%(محدوده<20m) |
| زاویه اندازه گیری | 10° |
| منبع تغذیه | 24VDC,220VAC |
| دمای فرآیند | (-20-70℃) |
| فشار فرآیند | فشار معمولی |
| اتصال فرآیند | رزوه، فلنج، نصب براکت (اختیاری) |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485... |
| حالت نمایش | سطح مایع، فاصله (ارتفاع خالی) |
| تنظیم خروجی | تنظیم حد بالا، تنظیم حد پایین |
| نمایشگر | LC D |
| جنس پوسته | پلی پروپیلن/آلومینیوم |
| کلاس حفاظت | IP65,IP67 |
| درجه ضد انفجار | ExiaⅡCT6 Ga |
توجه: سفارشی سازی بر اساس تقاضا
![]()
فرستنده سطح اولتراسونیکاصل اندازه گیری
متر سطح اولتراسونیک در بالای مخزن نصب می شود. تحت کنترل واحد الکترونیکی، پروب یک پرتو پالس اولتراسونیک را به جسم مورد اندازه گیری منتشر می کند، موج صوتی توسط سطح جسم منعکس می شود و بخشی از اکوی منعکس شده توسط پروب دریافت شده و به سیگنال الکتریکی تبدیل می شود که دوباره بر اساس موج اولتراسونیک منتقل می شود. اختلاف زمانی برای دریافت مجدد و سرعت شناخته شده صدا برای تعیین تغییر سطح مواد استفاده می شود. سیگنال مایکروویو توسط دستگاه الکترونیکی پردازش شده و در نهایت به یک سیگنال الکتریکی مربوط به سطح مواد تبدیل می شود.