|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYSP-M17 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $503.379/pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد در ماه |
NYSP-M17 اندازه گیرنده سطح پذیرش RF مایع خوردگی
NYSP-M17 اصول کار سنج سطح پذیرش RF
اندازه گیری سطح پذیرش RF یک نوع محصول اندازه گیری سطح مداوم بر اساس اصل پذیرش RF است. این محصول دارای مزایای ثبات بالا، حساسیت بالا و کاربرد گسترده است.در مقایسه با اندازه گیری سطح ظرفیت سنتی، آن طراحی ماژولار را اتخاذ می کند، که می تواند ابزار را به راحتی و راحت تنظیم کند. پس از اتمام نصب، می تواند به طور معمول استفاده شود و بدون نگهداری برای زندگی است.این امکان را به کاربران می دهد تا عملکرد تجهیزات را تجسم کنند و با مشکلات به موقع مقابله کنندهمچنین در محیط های صنعتی پیچیده ایمن و قابل اعتماد است.
تکنولوژی اندازه گیری رسانایی RF یک فناوری اندازه گیری سطح با مزایای منحصر به فرد است. اگرچه مفهوم بسیار شبیه به فناوری اندازه گیری ظرفیت کلی است،فن آوری رسانایی RF یک مدار محافظ درایو و یک مدار هپپر را به واحد الکترونیکی اضافه می کند، به این ترتیب امکان اندازه گیری مستقل مقاومت و مقاومت ظرفیت را فراهم می کند. با توجه به محاسبه قوانین فیزیک، مقاومت و مقاومت ظرفیت هر تعلیق برابر است،بنابراین اثر ناشی از تعلیق می تواند اندازه گیری و از کل خروجی توسط تغییر فاز مدار نوسان حذف شود.
سُند اندازه گیری سطح رسانایی RF در مخزن نصب می شود و تغییر سیگنال RF ناشی از تغییر سطح از طریق سُند به دست می آید.سپر درایو از پروب جلوگیری از جریان RF از تشکیل یک حلقه از طریق مواد آویزان، اطمینان از دقت اندازه گیری ابزار.
|
کاربرد معمول |
مواد خوردنی مایع، گرد و غبار، جامد |
| مدل های محصول |
NYSP-M17 |
| نوع آنتن | کابل انعطاف پذیر، چوب سخت |
| مواد آنتن | PTFE، 304، 316 |
| محدوده اندازه گیری | 3m، 20m (صد ها متر می تواند برای چاه های عمیق اندازه گیری شود، سفارشی) |
| دقت اندازه گیری | 0.05٪ تا 0.1٪ F. S |
| منبع برق | 24VDC |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| دمای فرآیند | -40~+130°C |
| فشار فرآیند | -0.1 ¥1.6MPa- 0.1 ¥4.0MPa- 0.1 ¥6.3MPa |
| اتصال فرآیند | رشته، فلنج (اختیاری) |
| رابط الکتریکی | M20 × 15، 1⁄2 "NPT |
| درجه حفاظت | IP65، IP67، IP68 (اختیاری) |
| درجه ضد انفجار | Exia II CT6 Ga، Exd II CT6 Gb (برای جزئیات گواهینامه را ببینید) |
توجه: محصولات می توانند مطابق با نیازهای خاص کاربران سفارشی و طراحی شوند!
NYSP-M17 ویژگی های طراحی اندازه گیری سطح پذیرش RF
طراحی مدار محافظ محرک مواد ضد آویزان منحصر به فرد توانایی جلوگیری از آویزان شدن مواد را بهبود می بخشد.
محدوده منبع برق: 13 ~ 35VDC
دمای فرآیند سنجه سازگاری - 100 °C ~ 800 °C
هیچ اندازه گیری زاویه مرده، می تواند به ده سانتی متر یا حتی چند سانتی متر از اندازه گیری سطح اعمال می شود
حداکثر محدوده اندازه گیری می تواند به صدها متر یا حتی صدها متر برسد
اندازه گیری رابط مواد چسبناک بزرگترین مزیت ابزار است
خروجی پایدار و قابل اعتماد، مقاوم در برابر خاکستر پرواز، خالی، بخار آب، بلوری و رسوب موم
بدون نگهداری، بدون قطعات متحرک، بدون قطعات آسان برای پوشیدن، بدون تمیز کردن منظم، نگهداری و راه اندازی