|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYSP-M |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $450 to $1700 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد / قبل از ماه |
NYSP-M Rf سطح پذیرش
اندازه گیری سطح پذیرش RF NYSP-M یک محصول اندازه گیری مستمر بر اساس اصل پذیرش فرکانس رادیویی است.حساسیت بالا و کاربرد گسترده. در مقایسه با سطح متر ظرفیت سنتی، طراحی ماژولار می تواند تنظیم ابزار را به طور مختصر و راحت درک کند.می تواند به طور عادی استفاده شود و بدون نگهداری برای زندگی باشد.. کاربران را قادر می سازد تا عملکرد تجهیزات را به طور بصری درک کنند و به طور مناسب با مشکلات روبرو شوند، به عنوان ایمن و قابل اعتماد در زمینه های صنعتی پیچیده.
سطح پذیرش مترپارامتر فنی
| درخواست ها | مایع، گرد و غبار، جامد، ذرات و سایر رسانه ها |
| نوع سُند | قطب های سخت در هر دو طرف |
| محدوده اندازه گیری | 0~6m،0~30m،0~120m |
| دمای فرآیند | -40-150 درجه سانتیگراد،-40-250 درجه سانتیگراد،-40-800 درجه سانتیگراد |
| دمای محیط | -40 °C ~ + 70 °C |
| دمای ذخیره سازی | -20 °C ~ + 65 °C |
| فشار فرآیند | -0.1 ¥1.6MPa-0.1 ¥2.5MPa-0.1 ¥4.0MPa-0.1 ¥8.0MPa |
| منبع برق | (13-35) vDC |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| اتصال فرآیند | رشته/فلنج ((انتخابی) |
| کلاس حفاظت | IP67 |
| درجه ضد انفجار | ExiaIICT6 ((انتخابی) |
| تاخير: | 0 ~ 30 s تنظیم می شود |
※ يادداشت:محصولاتممکنهمطابق بابهالزامات خاصازکاربران!
پذیرش سطح مترکار کردن اصل
تکنولوژی اندازه گیری پذیرش فرکانس رادیویی یک نوع تکنولوژی اندازه گیری سطح مواد با مزایای منحصر به فرد است.اگرچه مفهوم اندازه گیری ظرفیتی شبیه به تکنولوژی اندازه گیری ظرفیتی معمولی است، تکنولوژی پذیرش RF مدار Driving-Shield و مدار Chopper را به سلول الکترونیکی اضافه می کند، بنابراین می تواند مانع و واکنش ظرفیت را به طور جداگانه اندازه گیری کند.بعد از گذر از قوانین فیزیک، می توان دریافت که مقاومت و واکنش ظرفیت هر ماده آویزان برابر است.بنابراین اثر مواد آویزان می تواند اندازه گیری شود و تغییر فاز مدار نوسان از طریق عبور می شود، که از کل تولید حذف می شود.
سُند اندازه گیری سطح پذیرش RF در مخزن ذخیره سازی نصب شده است و تغییر سیگنال RF ناشی از تغییر سطح مواد توسط سُند بدست می آید.پایان راننده سپر از کاوشگر می تواند از جریان RF از تشکیل یک حلقه از طریق مواد آویزان جلوگیری، که دقت اندازه گیری ابزار را تضمین می کند.
![]()
پذیرش سطح مترویژگی های طراحی
◎ طراحی منحصر به فرد مدار محافظ راننده می تواند توانایی مقاومت در برابر آویزان شدن را بهبود بخشد
◎هیچ اندازه گیری منطقه مرده، می تواند به بیش از ده یا حتی چند سانتی متر مواقع اندازه گیری اعمال می شود
◎خروجی از پایدار و قابل اعتماد، خاکستر پرواز، blanking، بخار آب، کریستالیزه، موم
◎هیچ فعالیت، هیچ قطعات آسان پوشیده، اغلب بدون تمیز کردن و نگهداری، عیب یابی
◎مواد ضد آویزان شدن:طراحی منحصر به فرد مدار Driving-Shield توانایی آویزان شدن مورچه را بهبود می بخشد.
◎محدوده منبع برق: منطقه کار قدرت: 13-35VDC
◎سازگاری: دمای فرآیند آزمایش: -100 °C ~ 800 °C. بدون اندازه گیری منطقه مرده،می تواند به ده سانتی متر یا حتی چند سانتی متر از سطح مواد مورد اندازه گیری استفاده می شود تعداد زیادی از فاصله حداکثر محدوده اندازه گیری می تواند صدها متر، حتي صدها متر ، اندازه گيري رابط مواد چسبنده مفيدي بزرگ ابزار است
◎ثبات: خروجی پایدار و قابل اعتماد، مقاومت در برابر خاکستر پرواز، خالی شدن، رطوبت، کریستالیزه شدن، اثر موم
◎بدون نگهداری:بدون حرکت، بدون قطعات پوشیدنی، بدون نیاز به تمیز کردن منظم، نگهداری، راه اندازی
پذیرش سطح مترالزامات نصب
روش استاندارد نصب
![]()
سطح پذیرش متراتصالات الکتریکی
![]()
اتصال سیستم
اندازه گيري ارتفاعي فرکانس هاي راديوي يک ابزار ايمني استلازم است که یک دروازه ایمنی معتبر بر روی مدار تغذیه ابزار نصب شود.. هر دو دروازه واحد یا اتصال دو دروازه می تواند مورد استفاده قرار گیرد، اما حالت اتصال متفاوت است.
![]()
![]()