|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYSP-M16 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $400-$1600 /pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1200 عدد در ماه |
اندازه گیری سطح پذیرش RF با حساسیت بالا برای صنایع پتروشیمی، زغال سنگ و فلزات آب
اندازه گيري سطح پذيرش ام دي و مزاحميت مواد آويزاناصول عملیاتی
RF Admittance Level Meter یک ابزار اندازه گیری مستمر است که بر اساس اصل پذیرش فرکانس رادیویی است. این مزایای ثبات و حساسیت بالا را فراهم می کند.این به طور گسترده ای در برنامه های کاربردی پیچیده مختلف استفاده می شود. در مقایسه با سطح متر ظرفیت سنتی ، آن طراحی مدول سازی را اتخاذ می کند و می تواند به راحتی تنظیم شود. پس از نصب ، می تواند بدون تعمیر و نگهداری کار کند.
علاوه بر این، با اضافه کردن مدار درایو شیلد و هلیکوپتر در تکنولوژی پذیرش RF، می تواند اندازه گیری جداگانه از مقاومت و ظرفیت را عملی کند.RF سطح پذیرش متر می تواند جلوگیری از گمراهی توسط مواد آویزان تحت تاثیر قرار می گیرد در طول فرآیند اندازه گیریکه دقت اندازه گیری را تضمین می کند.
RFاندازه گیری سطح ورودیویژگی طراحی
| Tاستفاده عمومی | مایع (تخمیر کننده، رسانا، الکترودیونیزاسیون چسبناک، چاه عمیق، محدوده اندازه گیری فوق العاده طولانی) نصب تقسیم شده |
| مدل محصول | NYSP-M16 |
| نوع آنتن | چوب سخت عایق (PTFE اختیاری) |
| مواد آنتن | PTFE، 304، 316 |
| محدوده اندازه گیری | 3 متر، 20 متر (بر اساس نیاز شخصی) |
| اندازه گیری دقیق | 0.05٪ ~ 0.1% F.S |
| دمای فرآیند | -40 ~ +260°C |
| فشار فرآیند | -0.1 ~ 4.0MPa |
| اتصال فرآیند | 3/4 ′′BSPT رشته ی پراکنده، فلنج (اختیاری) |
| رابط الکتریکی | M20 x 1.5، 1/2" NPT |
| قدرت عرضه | 24VDC |
| خروجی سیگنال | 4-20 mA /HART/RS485/Modbus |
| درجه حفاظت | IP67 |
| درجه ضد انفجار | Exia II CT6 (اختیاری، جزئیات در گواهینامه) |
توجه: محصولات می توانند بر اساس نیاز سفارشی شوند.
![]()