|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYCSUL-503 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $150~$550/pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد در ماه |
سنسور سطح اولتراسونیک حساسیت بالا NYCSUL-503 فاضلاب آلومینیوم ریخته گری
سنسور سطح اولتراسونیک حساسیت بالا NYCSUL-503
متر سطح اولتراسونیک دو سیمه NYCSUL یک ابزار اندازه گیری سطح هوشمند غیر تماسی است.طراحی منطقی، عملکرد عالی، قیمت واحد پایین، ساختار ساده و راحتی نصب بالا؛ این محصول دارای تنظیم خودکار توان، کنترل بهره، جبران دما، با استفاده از فناوری پیشرفته تشخیص و محاسبه، و دارای قابلیت سرکوب سیگنال های تداخلی است، بنابراین دقت اندازه گیری ابزار را به طور اساسی بهبود می بخشد تا از اصالت نتایج اندازه گیری اطمینان حاصل شود.اولتراسونیک از یک پروب با زاویه کوچک با توان انتقال بالا و حساسیت بالا استفاده می کند؛این محصول می تواند به طور گسترده برای اندازه گیری سطح مایع انواع مایعات استفاده شود و همچنین می تواند برای اندازه گیری فاصله استفاده شود.تنظیم حد بالا و پایین دلخواه، تنظیم هشدار، می تواند برای اندازه گیری مداوم مایع و کنترل سطح مایع استفاده شود.
سنسور سطح اولتراسونیک حساسیت بالا NYCSUL-503 پارامتر فنی
| کاربرد معمول | اندازه گیری سطح مایع |
| محدوده فرکانس | 40KHz،100KHz |
| نوع پروب | یکپارچه |
| جنس پروب | PTFE/304 (اختیاری) |
| محدوده اندازه گیری | 0~20m |
| دقت اندازه گیری | کمتر از0.25% (محدودهکمتر از20m) |
| زاویه اندازه گیری | 10° |
| منبع تغذیه | 220VAC |
| دمای فرآیند | -20℃~70℃ |
| فشار فرآیند | -0.1~1.0MPa |
| اتصال فرآیند | رزوه، فلنج، نصب براکت (اختیاری) |
| خروجی سیگنال | 4...20mA |
| حالت نمایش | سطح مایع، فاصله (ارتفاع خالی) |
| خروجی تنظیم | تنظیم حد بالا، تنظیم حد پایین |
| نمایشگر | LCD |
| جنس پوسته | پلی پروپیلن |
| کلاس حفاظت | IP65 |
| درجه ضد انفجار | Exia ⅡCT6 Ga |
توجه: محصولات را می توان بر اساس نیازهای خاص کاربران سفارشی کرد!