|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYCSUL-503 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $250~$2380/pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 500 عدد در ماه |
تعویض دمای سطح مایع فوق صوتی NYCSUL502
NYCSUL502 اندازه گیری سطح مایع از طریق امواج فوق صوتی
سطح سنج فوق صوتی یک سطح سنج دیجیتال است که توسط میکروپروسسر کنترل می شود.تنظیم قدرت اتوماتیک، کنترل افزایش، جبران دما.در اندازه گیری پالس فوق صوتی که توسط سنسور (تراانسدوسر) انجام می شود، امواج صوتی پس از بازتاب سطح مایع توسط همان سنسور دریافت کننده،توسط کریستال پیزو الکتریکی به سیگنال های الکتریکی تبدیل می شود، و با امواج صوتی بین زمان ارسال و دریافت برای محاسبه سنسور به فاصله اندازه گیری شده در سطح مایع.سنج سطح ماوراء الصوت، سنجه فزیکی مهر و موم، درجه حفاظت IP68، بدون آب، بهبود عمر خدمت را اتخاذ می کند.به دلیل استفاده از اندازه گیری بدون تماس، رسانه اندازه گیری تقریباً نامحدود است و می تواند به طور گسترده ای در اندازه گیری ارتفاع مواد مایع و جامد استفاده شود.اندازه گیری سطح فوق صوتی از طریق تکنولوژی پردازش خاص اکو، محل خطا برای عیب یابی، تعمیر و نگهداری آسان.
NYCSUL502 پارامتر فنی اندازه گیری سطح مایع با استفاده از امواج فوق صوتی
| کاربرد معمولی | اندازه گیری سطح مایع |
| محدوده فرکانس | 40KHz |
| نوع سُند | یکپارچه |
| ماده ی سُند | PTFE/304 ((اختیاری) |
| محدوده اندازه گیری | 020m ((همگام) |
| دقت اندازه گیری | <0.25% ((مجموعه <20m) |
| زاویه اندازه گیری | 10° |
| منبع برق | 24VDC |
| دمای فرآیند | (-20°C~+70°C) |
| فشار فرآیند | -0.1 ~ 0.1MPa فشار طبیعی |
| اتصال فرآیند | رشته، فلنج ((اختیاری) |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485...(اختیاری) |
| حالت نمایش | سطح مایع، فاصله (ارتفاع خالی) |
| تنظیم خروجی | تنظیم حد بالا، تنظیم حد پایین |
| نمايش | صفحه LCD |
| مواد پوسته | پلی پروپیلن/الومینیوم |
| کلاس حفاظت | IP68، IP67(اختیاری) |
| درجه ضد انفجار | ExiaIICT6 Ga |
توجه: محصولات می توانند با توجه به الزامات خاص کاربران سفارشی شوند!