|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYSP-DR |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $450 to $1700 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد / قبل از ماه |
فروش گرم 24VDC مایع NYSP-DR RF سطح سنج
NYSP-DR اصول کار کنسانتور سطح RF
اندازه گیری سطح ظرفیت RF بر اساس تکنولوژی ظرفیت فرکانس رادیویی (RF) کار می کند.یک فرکانس رادیویی به سُند اعمال می شود و اثر ناشی از محیط اطراف با تجزیه و تحلیل مداوم تعیین می شود.از آنجا که تمام مواد دارای ثابت دی الکتریک هستند و رسانایی آنها با هوا متفاوت است،مقاومت کل که با تغییر ظرفیت کوچک واکنش نشان می دهد، تغییر می کند وقتی که سُند در تماس با ماده است.از آنجایی که سُند پرانرژی و دیواره ظرف دو صفحه قطب خازن را تشکیل می دهند، عایق کننده سُند و هوای اطراف به ماده دی الکتریک تبدیل می شوند.و زمانی که هوا (ثابت دی الکتریک 1.0) با هر ماده دیگری جایگزین می شود (کانست دلتریک > 10) ، تغییر در مقدار ظرفیت باعث تغییر در مقاومت می شود.این اثر توسط مدار اندازه گیری می شود و سپس با چارچوب مرجع مرجع تعیین شده توسط تنظیم حساسیت مقایسه می شود..
NYSP-DR ویژگی های طراحی اندازه گیری سطح رادوکسیتور
1تبدیل کننده ماژولار و یکپارچه سازی سنسور، بدون قطعات متحرک، قابلیت اطمینان بالا، توانایی قوی ضد تداخل.
2کاربرد گسترده تر، انواع اشکال سنجش، انواع اشکال اتصال فرآیند، انواع مواد تولید، می تواند طراحی سفارشی شود.
3نصب، عیب یابی و نگهداری بسیار آسان است.
پارامترهای فنی اندازه گیری سطح رادستور NYSP-DR
| کاربرد معمولی | مایع، مایع خوردنی |
| شکل آنتن | نوع کابل، نوع قطب |
| مواد آنتن | PTFE، 304، 316 |
| محدوده اندازه گیری | 6 متري 20 متري |
| منبع برق | 24VDC |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| دمای فرآیند | -40 ~ +130°C، -184 ~ +260°C |
| مقاومت دمای مدار | -40 ~ +80°C |
| فشار فرآیند | -0.1 تا 1.6MPa |
| اتصال فرآیند | رشته، فلنج ((اختیاری) |
| تاخير زماني | 0-30s به طور مداوم تنظیم می شود |
| حفاظت از قطع برق | حالت بالا و پایین، تنظیم میدان |
| رابط الکتریکی | M20×15، 1/2 NPT |
| درجه حفاظت | IP65,IP67,IP68 ((اختیاری) |
| ضد انفجار | Exia II CT6 Ga، Exd II CT6 گیگابایت |