|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYSP-DR |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | Please Contact Me |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد / قبل از ماه |
ظرفیت فرکانس رادیویی اندازه گیری سطح مایع 24VDC دقت امن
مشخصات قابلیتی فرکانس رادیویی مایعات
اصل کار اندازه گیری سطح ظرفیت فرکانس رادیویی بر اساس تکنولوژی ظرفیت فرکانس رادیویی (RF) است. فرکانس رادیویی به پروب اعمال می شود،و از طریق تجزیه و تحلیل مداوماز آنجا که همه مواد دارای ثابت دی الکتریک هستند و رسانایی آنها با هوا متفاوت است،وقتی که سُند با ماده در تماس است.، مقاومت کل منعکس شده توسط تغییرات کوچک تغییر ظرفیت.
پارامترهای فنی دستگاه سنج سطح مایع
| کاربرد معمولی | مایع، مایع خوردنی و غیره |
| مدل محصول | NYSP-DR |
| شکل آنتن | نوع خط، نوع میله |
| مواد آنتن | PTFE، 304، 316 |
| محدوده اندازه گیری | 6 متر، 20 متر |
| منبع برق | 24VDC |
| خروجی سیگنال | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| دمای فرآیند | - 40 ~ + 130 °C، - 184 ~ + 260 °C |
| مقاومت دمای مدار | - 40 ~ + 80 °C |
| فشار فرآیند | - 0.1 ~ 1.6MPa |
| اتصال فرآیند | رشته، فلنج (اختیاری) |
| تاخير زماني | تنظیم مداوم 0 ~ 30 s |
| حفاظت از از دست دادن قدرت | حالت بالا و پایین، قابل تنظیم در محل |
| رابط الکتریکی | M20×1. 5، 1⁄2 "NPT |
| کلاس حفاظت | IP 65، IP 67، IP 68 |
| درجه ضد انفجار | ExiaIICT6Ga،ExdIICT6Gb (برای جزئیات گواهینامه را ببینید) |