|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYCSUL-501 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | Please Contact Me |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد / قبل از ماه |
سنج سطح مخزن آب فوق صوتی سنج سطح مایع سنج سطح آب
توضیحات دستگاه سنج سطح مایع با ماوراء الصوت
NYCSUL دو سیم فوق صوتی سطح سنج یک ابزار هوشمند بدون تماس اندازه گیری سطح است. این محصول دارای تنظیم قدرت خودکار، کنترل افزایش، جبران دما،تکنولوژی پیشرفته تشخیص و محاسبه را اتخاذ می کند، و دارای عملکرد سرکوب سیگنال های تداخل است، بنابراین به طور اساسی دقت اندازه گیری ابزار را بهبود می بخشد و صحت نتایج اندازه گیری را تضمین می کند.این محصول می تواند به طور گسترده ای برای اندازه گیری سطح مایع از مایعات مختلف استفاده شود.، و همچنین می تواند برای اندازه گیری فاصله استفاده شود.
اصول کار دستگاه سنج سطح مایع فوق صوتی
سطح سنج فوق صوتی در بالای مخزن نصب شده است. تحت کنترل واحد الکترونیکی، سُند یک پرتو از پالس های فوق صوتی را به شیء مورد اندازه گیری می فرستد.موج صوتی توسط سطح شی منعکس می شود، و بخشی از اکو منعکس شده توسط پروب دریافت می شود و به یک سیگنال الکتریکی تبدیل می شود.تفاوت زمانی از دریافت مجدد و سرعت شناخته شده صدا برای تعیین تغییر سطح مواد، سیگنال مایکروویو توسط دستگاه الکترونیکی پردازش می شود و در نهایت به یک سیگنال الکتریکی مربوط به سطح مواد تبدیل می شود.
ویژگی طراحی سنج سطح مایع فوق صوتی
◎طراحی معقول، عملکرد عالی، ساختار ساده، نصب راحت و غیره؛
◎آنتراسونیک از یک سنج زاویه کوچک استفاده می کند که دارای قدرت انتقال بالا و حساسیت بالا است.
◎ تنظیم حد بالا و پایین نقطه ای، تنظیم آلارم، می تواند برای اندازه گیری مداوم مایع و کنترل سطح مایع استفاده شود.
پارامتر فنی سطح سنج مایع با ماوراء الصوت
| کاربرد معمولی | مایع (بدون مخلوط کردن، حباب، تقلب و غیره) |
| مدل محصول | NYCSUL 501، NYCSUL 502، NYCSUL 503 |
| نوع سنجه | یکپارچه، شکسته، ضد انفجار، ضد خوردگی، ضد خوردگی و ضد انفجار |
| مواد آنتن | PP، PVC، PTFE، 304 |
| محدوده اندازه گیری | 0 ~ 20m ((متكامل) ،0 ~ 40m ((تقسیم) |
| دقت اندازه گیری | <0.25٪ (مجموعه <20 متر) ، <0.5٪ (مجموعه > 20 متر) |
| دمای فرآیند | -20~+70°C |
| فشار فرآیند | - 0.1 ~ 0.1MPa (فشار طبیعی) |
| اتصال فرآیند | رشته، فلنج (اختیاری) |
| منبع برق | 24VDC |
| خروجی سیگنال | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| حالت نمایش | سطح مایع، فاصله (ارتفاع) |
| خروجی تنظیم شده | تنظیم حد بالا، تنظیم حد پایین |
| کلاس حفاظت | IP 65، IP 67، IP 68 ((اختیاری) |
| درجه ضد انفجار | ExiaIICT6Ga، ExdIICT6Gb (به گواهینامه مراجعه کنید) |