|
|
| نام تجاری: | nuoyingjiaye |
| شماره مدل: | NYSP-M23 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $450 to $1700 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد / قبل از ماه |
سطح پذیرش RF سخت عایق کننده نوع میله فرستنده
اصل کارفرستنده سطح ورودی
تکنولوژی اندازه گیری پذیرش فرکانس رادیویی یک تکنولوژی اندازه گیری سطح با مزایای منحصر به فرد است.تکنولوژی پذیرش RF یک مدار Driving-Shield و یک مدار هلیکوپتر را در واحد الکترونیکی اضافه می کند، بنابراین می تواند اندازه گیری مستقل مقاومت و واکنش ظرفیت را درک کند.می توان با قوانین فیزیک محاسبه کرد که مقدار مقاومت و واکنش ظرفیت هر ماده آویزان برابر است، بنابراین اثر ناشی از مواد آویزان می تواند اندازه گیری و از کل خروجی توسط تغییر فاز مدار نوسان حذف شود.
پارامتر فنی فرستنده سطح پذیرش RF
| درخواست ها | رابط کاربری، خاموش کردن برق، مواقع مخلوط شدید |
| نوع سُند | چوب عایق سخت |
| محدوده اندازه گیری | 0 تا 6 متر |
| دمای فرآیند | -40-150 درجه سانتیگراد |
| دمای محیط | -40 °C ~ + 70 °C |
| دمای ذخیره سازی | -20 °C ~ + 65 °C |
| فشار فرآیند | -0.1 ٫2.5MPa |
| منبع برق | (13-35) vDC |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| اتصال فرآیند | رشته/فلنج ((انتخابی) |
| کلاس حفاظت | IP67 |
| درجه ضد انفجار | ExiaIICT6 ((انتخابی) |
| تاخير: | 0 ~ 30 s تنظیم می شود |
![]()