|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYCSUL-501-B |
| مقدار تولیدی: | 1 کامپیوتر |
| قیمت: | $135.0~$225.0 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 2000 عدد / قبل از ماه |
سنسور سطح مخزن اولتراسونیک مایع آب
سنسور سطح مخزن اولتراسونیک مایع آب توضیحات:
متر سطح اولتراسونیک یک ابزار سطح دیجیتال با کنترل ریزپردازنده است. پالسهای اولتراسونیک تولید شده توسط سنسور (مبدل) در اندازهگیری ارسال میشوند، موج صوتی سطح پس از بازتاب توسط مایع یا دریافت مبدل گیرنده اولتراسونیک، یک کریستال پیزوالکتریک یا یک عنصر مگنتواستریکتیو به یک سیگنال الکتریکی با ارسال و دریافت امواج صوتی، زمان بین سنسور برای محاسبه فاصله تا سطح مایع اندازهگیری شده را تبدیل میکند. در نتیجه اندازهگیری بدون تماس، رسانه اندازهگیری شده تقریباً نامحدود است و میتواند به طور گستردهای برای اندازهگیری ارتفاع انواع مایعات و مواد جامد استفاده شود.
پارامترهای سنسور سطح مخزن اولتراسونیک مایع آب:
| محدوده | 2 متر، 5 متر، 8 متر، 10 متر، 12 متر، 15 متر، 20 متر، 25 متر، 30 متر |
| زاویه پرتو | ≤10° |
| رزولوشن | 1 میلی متر |
| فرکانس | 20 کیلوهرتز تا 2000 کیلوهرتز |
| دقت | ±0.3%F.S |
| نمایشگر | LED، LCD، OLED (اختیاری) |
| خروجی | 0 تا 20 میلی آمپر؛ 4 تا 20 میلی آمپر (بار > 300 اهم)؛ 0 تا 5 ولت؛ 0 تا 10 ولت |
| ارتباطات | RS485 |
| بی سیم | GPRS |
| سوئیچ | دو طرفهNPN/رله (AC: 5A 250V DC: 10A 24V) |
| منبع تغذیه | DC12~24V یاAC220V |
| مصرف برق | <1.5W |
![]()
کاربرد سنسور سطح مخزن اولتراسونیک مایع آب:
تصفیه آب و فاضلاب: ایستگاههای پمپاژ، چاههای جمعآوری، مخازن واکنش بیوشیمیایی، مخازن تهنشینی؛ کنترل برق: مخزن ملات معدن، مخزن دوغاب زغال سنگ، مخزن کره، حیاط انباشت یا برخی دستگاههای متحرک و غیره. صنعت غذا: کارخانههای شرابسازی، انبارهای غلات، مواد غذایی، مخازن و غیره. تطابق سیستم کنترل.
![]()