|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYSP-M18 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $450 to $1700 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد / قبل از ماه |
NYSP-M18 Rf سطح ورودی
اندازه گیری سطح پذیرش NYSP-M17 Rf بر اساس اصل محصولات اندازه گیری سطح پذیرش فرکانس رادیویی به طور مداوم است.حساسیت بالا و کاربردهای گسترده، و غیره.در مقایسه با اندازه گیری سطح مواد ظرفیت سنتی، استفاده از طراحی ماژولار، می تواند مختصر و به راحتی مجموعه ابزار، یک بار تنظیم،می تواند استفاده عادی و نگهداری رایگان برای زندگی باشد.ممکنی برای کاربران به درک بصری از وضعیت در حال اجرا از تجهیزات، و مقابله با مشکلات در زمان، در مواقع صنعتی پیچیده و همچنین امن و قابل اعتماد.
سطح پذیرش مترپارامتر فنی
| درخواست ها | جامد عایق دهنده، مایع عایق دهنده |
| نوع سُند | کابل انعطاف پذیر غیر عایق |
| محدوده اندازه گیری | 0 تا 30 متر |
| دمای فرآیند | -40-150 درجه سانتیگراد |
| دمای محیط | -40 °C ~ + 70 °C |
| دمای ذخیره سازی | -20 °C ~ + 65 °C |
| فشار فرآیند | -0.1 ∙ 8.0MPa |
| منبع برق | (13-35) vDC |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| اتصال فرآیند | رشته/فلنج ((انتخابی) |
| کلاس حفاظت | IP67 |
| درجه ضد انفجار | ExiaIICT6 ((انتخابی) |
| تاخير: | 0 ~ 30 s تنظیم می شود |
※ يادداشت:محصولاتممکنهمطابق بابهالزامات خاصازکاربران!
پذیرش سطح مترویژگی های طراحی
◎ طراحی منحصر به فرد مدار محافظ راننده می تواند توانایی مقاومت در برابر آویزان شدن را بهبود بخشد
◎هیچ اندازه گیری منطقه مرده، می تواند به بیش از ده یا حتی چند سانتی متر مواقع اندازه گیری اعمال می شود
◎خروجی از پایدار و قابل اعتماد، خاکستر پرواز، blanking، بخار آب، کریستالیزه، موم
◎هیچ فعالیت، هیچ قطعات آسان پوشیده، اغلب بدون تمیز کردن و نگهداری، عیب یابی
پذیرش سطح مترالزامات نصب
يادداشت:
![]()