|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYSP-M17 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $450 to $1700 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد / قبل از ماه |
NYSP-M17 اندازه گيري سطح ورودي
پذیرش سطح مترکار کردن اصل
اندازه گیری سطح مواد سنتی ظرفیت، با افزایش سطح، مواد پوشش داده شده،مقدار مدار ظرفیت بین پروب و محیط (مواد رسانا) یا بین پروب و دیواره لوله افزایش ظرفیت (مواد عایق)به دلیل تغییر عدم تعادل سطح منجر به یک پل ظرفیت می شود، بنابراین تغییر ارزش ظرفیت به ثابت دی الکتریک ماده مورد آزمایش بستگی دارد.و بعدش به سمت تشخیص سیگنال، تقویت و در نهایت خروجی سیگنال مربوطه.به خصوص زمانی که کاوشگر در حال آویزان شدن است به طور جدی بر نتیجه اندازه گیری تاثیر می گذارد.
سطح پذیرش مترپارامتر فنی
| درخواست ها | مایع رسانا، جامد رسانا |
| نوع سُند | طناب نرم |
| محدوده اندازه گیری | 0 تا 30 متر |
| دمای فرآیند | -40 ≈ 800 درجه سانتیگراد |
| دمای محیط | -40 °C ~ + 70 °C |
| دمای ذخیره سازی | -20 °C ~ + 65 °C |
| فشار فرآیند | -0.1 ∙4.0MPa |
| منبع برق | (13-35) vDC |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| اتصال فرآیند | رشته/فلنج ((انتخابی) |
| کلاس حفاظت | IP67 |
| درجه ضد انفجار | ExiaIICT6 ((انتخابی) |
| تاخير: | 0 ~ 30 s تنظیم می شود |
※ يادداشت:محصولاتممکنهمطابق بابهالزامات خاصازکاربران!
پذیرش سطح مترویژگی های طراحی
◎ طراحی منحصر به فرد مدار محافظ راننده می تواند توانایی مقاومت در برابر آویزان شدن را بهبود بخشد
◎هیچ اندازه گیری منطقه مرده، می تواند به بیش از ده یا حتی چند سانتی متر مواقع اندازه گیری اعمال می شود
◎خروجی از پایدار و قابل اعتماد، خاکستر پرواز، blanking، بخار آب، کریستالیزه، موم
◎هیچ فعالیت، هیچ قطعات آسان پوشیده، اغلب بدون تمیز کردن و نگهداری، عیب یابی
![]()
پذیرش سطح مترالزامات نصب
يادداشت:
![]()