|
|
| نام تجاری: | Nuoying JIAYE |
| شماره مدل: | NYCSUL-503 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | $150.00-$300.00 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 300 ست در ماه |
4-20MA RS485 فرستنده حسگر سطح آب با ارتفاع فوق صوتی
NYCSUL-503 فرستنده سطح فوق صوتی
اندازه گیری سطح مایع فوق صوتی یک دستگاه اندازه گیری ارزان قیمت برای اندازه گیری مایعات، خمیر و مواد جامد در سایت صنعتی است.شهرداریصنایع شیمیایی، صنایع ماشین آلات
![]()
فرستنده سطح فوق صوتیپارامترهای فنی
| ویژگی ها | یکپارچه |
| محدوده | 5 متر، 10 متر، 15 متر، 20 متر، 30 متر، 40 متر، 50 متر، 60 متر |
| دقت اندازه گیری | 0.5٪ تا 1.0٪ |
| قطعنامه | 3mm یا 0.1% (هر کدام بزرگتر) |
| نمايش | LCD چینی یا LCD انگلیسی |
| خروجی آنالوگ | 2 سیم 4 ~ 20mA / 25Ω بار، 4 سیم 4 ~ 20mA / 510Ω بار |
| خروجی دیجیتال | 485, 232 اختیاری |
| خروجی رله | گزینه ای 2 مجموعه از AC 250V / 5A یا DC 30V / 5A |
| با برق | استاندارد 24VDC، اختیاری 220V AC + 15% 50HZ |
| دمای محیط | ابزار نمایش -20 ~ + 60 °C، سنج -20 ~ + 80 °C |
| کلاس حفاظت | ابزار نمایش IP65، سُند IP68 |
| کابل سنجه | نه |
| اندازه نصب | رشته یا فلنج |
فرستنده سطح فوق صوتیراهنمای نصب
![]()