|
|
| نام تجاری: | Nuoying JIAYE |
| شماره مدل: | NYCSUL-501 |
| مقدار تولیدی: | ONE |
| قیمت: | $130 to $2000 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | نا محدود |
![]()
| کاربرد معمولی | اندازه گیری سطح مایع |
| محدوده فرکانس | ۴۰ کیلو هرتز ۱۰۰ کیلو هرتز |
| نوع سُند | یکپارچه |
| مواد اکتشاف | PP/PVC/PTFE/304 ((اختیاری) |
| محدوده اندازه گیری | 020 متر |
| دقت اندازه گیری | <0.25% ((مجموعه <20m) |
| زاویه اندازه گیری | 10° |
| منبع برق | 24VDC,220VAC |
| دمای فرآیند | -20°C+70°C |
| فشار فرآیند | فشار طبیعی |
| اتصال فرآیند | نصب رشته، فلنج، براکت (اختیاری) |
| خروجی سیگنال | 4...20mA/HART/RS485... |
| حالت نمایش | سطح مایع، فاصله (ارتفاع خالی) |
| تنظیم خروجی | تنظیم حد بالا، تنظیم حد پایین |
| نمايش | LC D |
| مواد پوسته | پلی پروپیلن/الومینیوم |
| کلاس حفاظت | IP65,IP67 |
| درجه ضد انفجار | ExiaIICT6 Ga |
در هر یک از موارد زیر، توجه داشته باشید: