|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYCZ500 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $450 to $1700 /pcs |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد / قبل از ماه |
ایمنی برای مواد شیمیایی دقت اندازه گیری سطح مایع مغناطیسی ± 0.5mm
اصل کار
اصول کار دستگاه اندازه گیری مقناطیسی در شکل نشان داده شده است. محصولات عمدتا از میله اندازه گیری تشکیل شده اند.انبار الکترونیکی و توپ شناور بدون تماس روی میله اندازه گیریاین میله مجهز به سیم مغناطیسی است (سیم هدایت موج). این میله از لوله فولاد ضد آهن غیر مغناطیسی ساخته شده است که سیم هدایت موج را بسیار خوب محافظت می کند.
وقتي که اندازه گيري سطح مغناطيسي کار ميکنه، ژنراتور نبض در اتاق الکترونيکي نبض اوليه ارسال ميکنهکه در سیم هدایت موج منتقل می شود وقتی که این میدان مغناطیسی با میدان مغناطیسی دائمی در توپ شناور ملاقات می کند، اثر مغناطیسی ایجاد می شود، که باعث می شود سیم هدایت موج خم شود و یک موج مکانیکی با سرعت ثابت تولید کند. انتقال موج مکانیکی در هر دو جهت،به پایان میله رسید موج مکانیکی توسط دامپر جذب می شود، بازگشت به جهت موج مکانیکی انبار الکترونیکی نصب شده در انبار الکترونیکی می تواند سازمان های درک شده را انتخاب کند، به پالس فعلی مربوطه ترجمه می کند،ميتونه موسسات رو براي محاسبه تفاوت زماني بين دو نبض انتخاب کنه، اندازه گیری ارتفاع سطح مایع می تواند به دقت اندازه گیری شود.
![]()
ویژگی طراحی
* کاربرد گسترده تر، انواع اشکال سنجه، انواع اشکال اتصال فرآیند، انواع مواد تولید، می تواند طراحی سفارشی باشد.
* قابلیت اطمینان بالا: از آنجا که مقادیر سطح مغناطیسی، اصول موج هدایت را اتخاذ می کند، هیچ بخش مکانیکی متحرک وجود ندارد، بنابراین هیچ اصطکاک و هیچ لباس وجود ندارد.کل کنورتر در لوله فولاد ضد زنگ بسته شده است، و رسانه اندازه گیری در تماس نیست، سنسور به طور قابل اعتماد کار می کند و عمر طولانی دارد.
* دقت بالا: از آنجا که مقادیر سطح مغناطیسی با نبض موج هدایت کار می کند، جابجایی اندازه گیری شده با اندازه گیری زمان نبض شروع و نبض پایان تعیین می شود،بنابراین دقت اندازه گیری بالا است، وضوح بهتر از 0.01٪ FS است، که با سنسورهای دیگر دشوار است.
* ایمنی خوب: اندازه گیری سطح مغناطیسی دارای عملکرد ضد انفجار بالا، در واقع ایمن استبه ویژه مناسب برای اندازه گیری مواد خام شیمیایی و مایعات قابل احتراقبرای جلوگیری از عدم اطمینان در اندازه گیری دستی، لازم نیست که در طول اندازه گیری، کاور مخزن باز شود.
* اندازه گیری سطح مایع مغناطیسی آسان برای نصب و نگهداری است: اندازه گیری سطح مایع مغناطیسی به طور کلی از طریق پورت لوله موجود مخزن نصب می شود،به ویژه برای نصب مخزن زیرزمینی و مخزن در حال کار مناسب است، و نمی تواند بر تولید عادی در فرآیند نصب تاثیر بگذارد.
پارامتر فنی
| کاربردهای معمول | مایع، اندازه گیری رابط |
| مدل محصول | NYCZ500 |
| شکل آنتن | نوع خط، نوع میله |
| مواد آنتن | 304، 316 |
| محدوده اندازه گیری | 0-50~5000mm ((نوع کابل: 25 متر) |
| دقت اندازه گیری | ±0.5mm |
| منبع برق | 24 VDC (دو خط، چهار خط) ، 220 VAC |
| خروجی سیگنال | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| جریان کاری | 4.. 20mA |
| ویژگی بار | جریان خروجی، حداکثر مقاومت بار 6009؛ در ولتاژ خروجی، حداکثر مقاومت بار 2mA است. |
| دمای فرآیند | -40 تا +200 درجه سانتیگراد |
| زمان پاسخ | 0.2 تا 5ms |
| فشار فرآیند | -0.1 تا 10.0MPa |
| اتصال فرآیند | رشته، براکت، فلنج (اختیاری) |
| درجه حفاظت | IP65، IP67، IP68 (اختیاری) |
| درجه ضد انفجار | ExiaIICT6 Ga,ExdIICT6Gb ((برای جزئیات گواهی را ببینید)) |
*ملاحظات: محصولات می توانند بر اساس نیازهای خاص شما سفارشی شوند!
برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول، لطفا با من تماس بگیرید!ممنون
سرينا جيانگ - مدير فروش
ایمیل: Serena.jiang@china-yqyb.com
واتساپ:15934851597