|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYLD-CR |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $280 to $1500 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 300 عدد / قبل از ماه |
آب مایع فاسد 4-20ma نوع ورودی پلاگین الکترومغناطیسی ورودی جریان سنج
NYLD-CRاندازه گيري جريان الکترومغناطيسي سري هوشمند نسل جديد از اندازه گيري جريان کاملا هوشمند است که توسط شرکت ما بر اساس اصل محرک الکترومغناطيسي فاراداي توسعه داده شده است.اندازه گیری جریان الکترومغناطیسی می تواند نه تنها اندازه گیری حجم جریان مایع رسانا، اما همچنین جریان حجم مایعات خوردنی مانند اسید قوی و قلیایی و حتی مایعات دو فاز مایع تعلیق مایع مانند گل، پالپ و پالپ را اندازه گیری می کند.به طور گسترده ای در زمینه های نفت استفاده می شودصنعت مواد شیمیایی، فلزات سازی، نساجی، داروسازی، مواد غذایی و نوشیدنی ها، تولید کاغذ، برق، تامین آب و فاضلاب شهری و حفاظت از محیط زیست.
اندازه گیری جریان الکترومغناطیسی فنی پارامترها
| کالیبر | ۳۰۰ تا ۳۰۰۰ میلی متر |
| محدوده سرعت جریان | 0.1 ¢10 m/s |
|
دقت |
0. 5 ٪ 10 m/s: ± 1 ٪ 5 FS؛ 0. 1 ٪ 0 ٪ 5 m/s: ± 2 ٪ 0 FS 0. 1 ′′ 10 m/s: ±2 ′′ 5٪ FS ((FS به جریان 40٪ تا 100٪ دامنه کامل اشاره دارد) |
| هدایت الکتریکی | > 50μs/ سانتی متر |
| بخش لوله مستقیم | 5DN جلو و 3DN عقب |
| دمای متوسط | - 20 درجه سانتیگراد + 130 درجه سانتیگراد |
| دمای محیط | - 20 درجه سانتیگراد + 60 درجه سانتیگراد |
| ولتاژ مقاومت | ۱.۶ ایم پی ای |
| سطح حفاظت | IP 65، IP 68 |
| مواد الکترود | فولاد ضد زنگ 316 لیتری |
| سیگنال خروجی | 4 - 20 m A;RS 485; پروتکل HART;پروتکل MODBUS |
| مواد حسگر | فولاد ضد زنگ |
| اصول عملیاتی | 220 VAC، تحمل15٪ یا 24 VDC، موج موج ≤5٪ |
| فاکتور ظرفیت | 6.5W |
| سطح مقاومت فشار | ≤1.6 Mpa |
![]()
نوع همه در یک(همانطور که در شکل نشان داده شده است: چپ)
کنورتر جریان سنج الکترومغناطیسی یک روش تحریک جدید را اتخاذ می کند که مصرف انرژی کم، نقطه صفر پایدار و عمر طولانی دارد.
نوع تقسیم(همانطور که در شکل نشان داده شده است: راست)
علاوه بر اندازه گیری جریان مایعات رسانای عمومی، اندازه گیری جریان الکترومغناطیسی تقسیم شده همچنین می تواند حجم جریان جریان دو فاز مایع جامد مایع، مایعات و نمک های با لزگی بالا را اندازه گیری کند.و مایعات قوی اسیدی و قوی قلیایی.
اندازه گیری جریان الکترومغناطیسی ویژگی های طراحی