|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYCZ500 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | $240 to $1900 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 300 عدد / قبل از ماه |
اندازه گیری سطح مایع مغناطیسی
مایع مغناطیسیسطح مترکار کردن اصل
با توسعه سریع علم و فناوری، تکنولوژی جدید و پیشرفته به طور گسترده ای در صنایع مختلف استفاده شده است.سنسورهای سطح مایع مغناطیسی پیشرفته در اندازه گیری سطح مایع در مخازن مختلف ذخیره سازی استفاده می شود. اندازه گیری سطح مایع دارای ویژگی های دقت بالا، سازگاری قوی با محیط زیست و نصب آسان است. بنابراین به طور گسترده ای در نفت استفاده می شود،زمینه های اندازه گیری سطح مواد شیمیایی و سایر مایعات، و به تدریج جایگزین سنسورهای سنتی دیگر، تبدیل به اندازه گیری سطح مایع خوب.
در صنعت گردش روغن محصول CNPC و Sinopec، اندازه گیری حجم روغن مخزن روغن عمدتا با مخزن صعود دستی و لوله سقوط انجام می شود.استفاده از یک نوار فولاد متریک با چکش سنگین یا مقیاس اندازه گیریاین روش اندازه گیری نه تنها دارای شدت کار بالا است، بلکه دارای عوامل خطرناک است و نمی تواند دقت را تضمین کند.برخی از مکان ها استفاده می شود ظرفیت / پخش سیلیکون فشار نوع اندازه گیری سطح مایع، چون این نوع سنسور صفر انحراف جدی، انحراف اندازه گیری بزرگ، ثبات طولانی مدت ضعیف است، توسط کاربران مورد استقبال نیست.برخی از مکان ها همچنین از اندازه گیری سطح غشای ایزوبار یا اندازه گیری سطح شناور مکانیکی استفاده می کنند. اما به دلیل نوع غشا سطح گج تحت تاثیر درجه حرارت، و مشکلات نشت وجود دارد، شناور سطح گج مکانیکی اغلب ظاهر می شود فلز باند فلزبنابراین به طور گسترده ای استفاده نشده است.
مایع مغناطیسیسطحمترپارامتر فنی
| درخواست ها | سطح مایع |
| محدوده اندازه گیری |
سنجه: 0-50 ~ 6000mm کابل: 25 متر |
| دقت | ±0.5mm |
| منبع برق | 24VDC ± 10% |
| خروجی سیگنال | 4 ~ 20mA / Hart / RS485 |
| جریان کاری | 4 ~ 20mA؛ 20.4mA |
| ویژگی های بار | در حالت خروجی جریان، حداکثر مقاومت بار 600Q ولتاژ خروجی، حداکثر مقاومت بار 2mA |
| دمای فرآیند | -40 ~ 130 °C، -40 ~ 250 °C |
| دمای محیط | -40 تا 80 درجه سانتیگراد |
| اثر دمای | ±0.5 °C |
| فشار فرآیند | - 0.1 ~ 4.0MPa |
| قطعنامه | ± 1mm |
| زمان پاسخ | 0.2 ms |
| مواد میله | 304/316L (اختیاری) |
| اتصال فرآیند | رشته، فلنج، نصب پشتیبان (اختیاری) |
| نمایش سایت | صفحه LCD (اختیاری) |
| مواد مسکن | فولاد ضد زنگ / آلومینیوم (اختیاری) |
| درجه حفاظت | IP67 |
| درجه ضد انفجار | Exia IICT6 (اختیاری) |
※ يادداشت:محصولاتممکنهمطابق بابهالزامات خاصازکاربران!
![]()
مایع مغناطیسی سطح مترویژگی های طراحی