|
|
| نام تجاری: | NUOYING |
| شماره مدل: | NYUHZ-FQ |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | $115~$700/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 PCS در ماه |
NYUHZ-FQ کنترل کننده سطح شناور برای کنترل سطح مایع با خروجی 4-20mA / SPDT با IP67 گزارش کنترل کننده سطح شناور آب
NYUHZ-FQکنترل کننده سطح شناور اصل کار
سوئیچ سطح شناورطراحی شده بر اساس اصول شناور و مغناطیسی است. هنگامی که رابط مایع یا فاز تغییر می کند، شناور با فولاد مغناطیسی کاهش می یابد و در امتداد لوله راهنما به بالا و پایین حرکت می کند.لوله بهار خشک در لوله راهنما تحت اثر مغناطیسی ماژول عمل می کند، و سیگنال مقاومت یا سیگنال سوئیچ مربوط به سطح مایع را صادر می کند.
NYUHZ-FQکنترل کننده سطح شناورزمینه های کاربرد
NYUHZ-FQ سوئیچ استاندارد سطح شناور به طور گسترده ای در صنایع نفتی، شیمیایی، صنعت سبک، شهری، حفاظت از محیط زیست و صنایع دیگر استفاده می شود.و می تواند سطح مایع یا رابط فاز را در حفره های مختلف یا ظروف تحت فشار هشدار دهد و کنترل کند.
NYUHZ-FQ سوئیچ سطح شناور ضد انفجار مناسب برای گاز انفجاری، مخلوط گاز انفجاری تشکیل شده توسط مخلوط بخار قابل احتراق و هوا است.
NYUHZ-FQکنترل کننده سطح شناور پارامترهای فنی
| مدل محصول | NYUHZ-FQ |
| کاربرد معمولی | اندازه گیری سطح مایع |
| مواد شناور | F4، PP، 304، PTFE |
| دمای محیط | -20~+70°C |
| دمای متوسط | -20~+125°C |
| خروجی سیگنال | 4-20mA، SPDT |
| فشار فرآیند | -0.1 ~ 2.0MPa |
| تراکم متوسط | 0.5 ~ 2.0g/cm3 |
| واسکوزیت متوسط | ≤0.05Pa.S |
| اتصال فرآیند | فلنج، نخ |
| سطح حفاظت | IP65، IP67، IP68 (اختیاری) |
| درجه ضد انفجار | Exia II CT6 Ga، Exd II CT6 Gb (تفصیلی در گواهینامه) |
توجه: محصولات می توانند بر اساس نیازهای خاص کاربران سفارشی شوند.
NYUHZ-FQکنترل کننده سطح شناورعکس های مرتبط
![]()
![]()