|
|
| نام تجاری: | NUOYING |
| شماره مدل: | NYUHZ-F |
| مقدار تولیدی: | 1PCS |
| قیمت: | $125 to $285/pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد در ماه |
اصول کاراندازه گیری سطح فلنج 6 متر برای اندازه گیری مایعات
اندازه گیری سطح فلپ مغناطیسی بر اساس اصل شناور (قانون آرکیمدس) در ترکیب با اتصال مغناطیسی توسعه یافته است. هنگامی که سطح مایع در ظرف اندازه گیری شده افزایش می یابد و کاهش می یابد،شناور در لوله اصلی سطح سنج نیز بالا و پایین می رود، و شناور فولاد مقناطیسی دائمی در داخل به شاخص در محل (رنجر) از طریق اتصال مغناطیسی منتقل می شود، که زرد را هدایت می کند،سیاه (یا قرمز و سفید) ستون چرخش به چرخشوقتی سطح مایع بالا می رود، ستون چرخش از سفید به قرمز تبدیل می شود. وقتی سطح مایع پایین می آید، ستون چرخش از قرمز به سفید تبدیل می شود.اتصال قرمز و سفید از شاخص است که ارتفاع واقعی از سطح متوسط در ظرف.
ویژگی طراحیازاندازه گیری سطح فلنج 6 متر برای اندازه گیری مایعات
◎ساختار ساده، جامد و قابل اعتماد، عملکرد پایدار
◎در محل نمایش مقیاس روشن، چشمگیر و آسان برای خواندن است
◎می تواند سطح مایع را با مایع آلوده خوردنی، قابل احتراق، سمی، با دمای بالا و تحریک شده اندازه گیری و نشان دهد.
◎چندین فرم نصب و فرم اتصال را می توان انتخاب کرد
◎محدوده فشار طراحی: خلاء کامل تا 10MPa
◎محدوده دمای طراحی: - 160 ~ + 450 °C
◎طراحی حرفه ای برای فشار و دمای خاص
پارامترهای فنیازاندازه گیری سطح فلنج 6 متر برای اندازه گیری مایعات
| کاربرد معمولی | اندازه گیری سطح مایع |
|
مدل محصول |
NYUHZ |
| فرم نصب | از طرف، از بالا نصب شده |
| مواد بدن | 304,316 |
| محدوده اندازه گیری | 0 تا 6 متر |
| دقت اندازه گیری | ±3mm، ±5mm، ±10mm، ±20mm (انتخابی) |
| تراکم متوسط | ≥0.425g/cm3 |
| تفاوت تراکم | ≥0.1g/cm3 |
| واسکوزیت متوسط | ≤0.4Pa.S |
| خروجی کنترل | 220VAC,1A |
| خروجی انتقال | 4...20mA ((برابر 24VDC) |
| دمای فرآیند |
-50~+350°C |
| فشار فرآیند | -0.1~+16MPa |
| اتصال فرآیند | فلانج ((انتخاب می شود) |
| نسبت وضوح | ±1mm |
| سطح حفاظت | IP65,IP67,IP68 ((ممکن است انتخاب شود) |
| درجه ضد انفجار | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((برای جزئیات گواهینامه را ببینید) |
※ توجه: این محصول می تواند بر اساس نیازهای خاص کاربران سفارشی شود.