|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYRD900 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $638.58 to $723.846/pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد در ماه |
NYRD900 PTFE آنتن 80G رادار سطح متر محدوده اندازه گیری 0.08 - 150m
اصول کار رادار 80G
فرکانس NYRD900محصول رادار موج تعدیل FMCW (همچنین به عنوان رادار موج میلی متری نیز شناخته می شود) کاربردهای مهمی در تشخیص هدف از راه دور، تصویربرداری از راه دور، تصویربرداری چند طیف و غیره دارد.در محیط دود و گرد و غبار قوی، چون از یک باند موج میلی متری با فرکانس بالاتر از رادار باند کو استفاده می کند.ارجت های کوچکتر از رادار مایکروویو و دستیابی به موقعیت دقیق تر، با وضوح بالاتر و محرمانه تر.
پارامترهای فنی رادار 80G
|
کاربردهای معمول |
زاویه انتشار موج الکترومغناطیسی کمتر از 3 درجه است که برای اندازه گیری در فضای باریک یا لوله موج هدایت شده مناسب است. |
| قابل استفاده برای مخزن فوق العاده بزرگ (150 متر) و مخزن کوچک (منطقه کور کوچک) | |
| دقت بالا، سطح بهداشت بالا و موارد دیگر | |
| مکان هایی که شرایط فرآیند پیچیده ای دارند (مخلوط کردن، چوب گرمایش، نردبان، سقف شناور، گرد و غبار قوی، بخار قوی و غیره) | |
| مدل محصول | NYRD900 |
| فرکانس انتقال | 76GHz~81GHz، عرض فرکانس اسکن FM 5GHz |
| شکل آنتن | آنتن لنز، آنتن لنز ضد خوردگی |
| مواد آنتن | PTFE، 304+PTFE |
| محدوده اندازه گیری | 0.08 تا 150 متر |
| دقت اندازه گیری | 0.05 ٪ ٪ 0.1 ٪ F.S |
| منبع برق | 24VDC,220VAC |
| خروجی سیگنال | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus |
| دمای فرآیند | - 40 ~ + 130 °C، - 40 ~ + 260 °C (~ 260 °C می تواند سفارشی شود) |
| فشار فرآیند | -0.1 ∼2.0MPa |
| اتصال فرآیند | رشته، براکت، فلنج، کلیمپ بهداشتی (اختیاری) |
| درجه حفاظت | IP65، IP67، IP68 (اختیاری) |
| درجه ضد انفجار | Exia II CT6 Ga، Exd II CT6 Gb (برای جزئیات گواهینامه را ببینید) |
توجه: طراحی می تواند با توجه به الزامات خاص کاربران سفارشی شود!