|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYUHZ-FQ |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | 400-600 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 500 عدد در ماه |
فرستنده سطح شناور مغناطیسی نصب شده در بالای آب ضد خوردگی
اصول کارهزینه نگهداری پایین مقاومت تداخل گج سطح توپ شناور مغناطیسی
اندازه گیری سطح مقناطیسی سری NYUHZ-FQ بر اساس اصل شناور و نیروی مغناطیسی طراحی شده است.اندازه گیری سطح مایع با توپ شناور مغناطیسی در یک لوله غیر مغناطیسی غیر مغناطیسی با یک یا چند لوله چوبی نصب شده است، و سپس لوله از طریق یک یا چند حفره و داخلی حلقه ای آهنربا شناور توپ، شناور مغناطیسی حلقه ای با افزایش یا سقوط مایع را به بالا و پایین توپ شناور به همراه حرکت،به طوری که غیر مغناطیسی لوله رسانا لوله لوله لگن مکش یا قطع عمل. سیگنال مقاومت خروجی که با سطح مایع مطابقت دارد و به خروجی سیگنال استاندارد 4-20mA تبدیل می شود ، همچنین می تواند تماس را در سیگنال تبدیل ( خاموش) ارسال کند.
ویژگی طراحیازهزینه نگهداری پایین مقاومت تداخل گج سطح توپ شناور مغناطیسی
◎ طراحی سفارشی، کنترل چند نقطه ای، طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی
◎ عملکرد پایدار و قابل اعتماد، حفاظت قوی از صاعقه و مقاومت در برابر تداخل
◎ اشکال چند سنجه، مناسب برای شرایط کار پیچیده مختلف
◎ مواد مختلف توپ شناور می تواند با توجه به چگالی متوسط مختلف انتخاب شود
پارامترهای فنیازهزینه نگهداری پایین مقاومت تداخل گج سطح توپ شناور مغناطیسی
| کاربرد معمولی | اندازه گیری سطح مایع و غیره |
|
مدل محصول |
NYUHZ-FQ |
| مواد شناور | F4،PP،304،PTFE ((انتخاب می شود) |
| طول میله سنج | 200~6000mm ((ممکن است سفارشی شود) |
| دمای محیط | -40 تا 80 درجه |
| دمای فرآیند | -40~+130°C |
| فشار فرآیند | -0.1~2.0Mpa |
| اتصال فرآیند | براکت، فلنج (انتخابی) |
| واسکوزیت متوسط | ≤0.05Pa.S |
| تراکم متوسط | 0.5 ~ 2.0g/cm3 |
| سطح حفاظت | IP65,IP67,IP68 ((ممکن است انتخاب شود) |
| درجه ضد انفجار | Exd II CT6 Gb ((برای جزئیات گواهینامه را ببینید)) |
※ توجه: این محصول می تواند بر اساس نیازهای خاص کاربران سفارشی شود.