|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYUHZ |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | 300-600 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 800 عدد در ماه |
مایع فلپ مغناطیسی سطحمتر ساختار سادهآسان برای خواندن Wکار کردنSتابلویی
ساختار ساده و محکم به طور پایدار کار می کند مغناطیسی مایع فلپ سطحاصول عملکرد متر
اندازه گیری سطح مایع با فلپ مغناطیسی می تواند در اندازه گیری سطح مایع برج، مخزن، قفل، ظرف کروی، دیگ و سایر ظروف استفاده شود.طراحی شده تا عملکرد محکم و ضد نشت داشته باشهاین مناسب برای مناسبت های دمای بالا، فشار بالا و مقاومت قوی در برابر خوردگی است.
مقناطیسی فلپ مایع سطح متر دو قسمت اصلی دارد,یک حفره با یک توپ شناور به نام لوله اندازه گیری یا لوله اصلی و یک صفحه نشان دهنده. حفره با مخزن متوسط از طریق فلنج ها یا سایر انواع مناسب اتصال متصل می شود.بنابراین توپ شناور نشان دهنده سطح متوسط در لوله اندازه گیری خواهد رفت بالا و پایین همراه با سطح در مخزنتوپ شناور دارای یک آهنربا دائمی است که فلپ های رنگ مغناطیسی مربوطه را برای چرخش جذب می کند.سپس مقدار واقعی سطح متوسط به وضوح در صفحه نشان دهنده نشان داده خواهد شدمردم ميتونن راحت بخونن
مغناطیسی مایع فلپمترویژگی محصول
| کاربرد معمول | مایع |
| مدل محصول | NYUHZ |
| روش نصب | نصب در کنار، نصب در بالا |
| محدوده اندازه گیری | 0~6m ((یک مجموعه) |
| فشار فرآیند | -0.1 ~ 16Mpa |
| اندازه گیری دقیق | -/+3mm، -/+5mm، -/+10mm ((اختیاری) |
| دمای فرآیند | -40°C تا +450°C |
| ارتباط | فلنج |
| قدرت عرضه | 24VDC |
| خروجی سیگنال | 4-20 mA/HART/RS485/Modbus... |
| درجه حفاظت | IP65، IP67، IP68 (اختیاری) |
| درجه ضد انفجار | Exia II CT6 Ga، Exd II CT6 Gb (تفصیلی در گواهینامه) |
![]()