|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYUHZ-FQ |
| مقدار تولیدی: | 1 کامپیوتر |
| قیمت: | $400~$500/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد در ماه |
اندازه گیری سطح توپ شناور مغناطیسی با ثبات بالا برای اندازه گیری مایعات
اصول کاراندازه گیری سطح توپ شناور مغناطیسی
اندازه گیری سطح با یک یا چند لوله خشک در لوله غیر مغناطیسی بسته نصب می شود و سپس لوله را از طریق یک یا چند توپ شناور حفره ای با آهنرباهای حلقه ای در داخل منتقل می کند.شناور مغناطیسی به شکل حلقه ای توپ های شناور را به حرکت بالا و پایین همراه با افزایش یا سقوط مایع هدایت می کند، به طوری که چوب های خشک در لوله غیر مغناطیسی جذب یا جدا شوند،و سیگنال مقاومت مربوط به سطح مایع خواهد شد خروجی و تبدیل به یک خروجی سیگنال استاندارد 4-20mA، همچنین می تواند یک تماس را در (خارج) سیگنال تبدیل ارسال کند.
ویژگی طراحیازاندازه گیری سطح توپ شناور مغناطیسی
◎ اشکال چند سنجه، مناسب برای شرایط کار پیچیده مختلف
◎ مواد مختلف توپ شناور می تواند با توجه به چگالی متوسط مختلف انتخاب شود
◎ طراحی سفارشی، کنترل چند نقطه ای، طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی
◎ عملکرد پایدار و قابل اعتماد، حفاظت قوی از صاعقه و مقاومت در برابر تداخل
◎ساختار ساده، نصب آسان و هزینه نگهداری کم
پارامترهای فنیازاندازه گیری سطح توپ شناور مغناطیسی
| کاربرد معمولی | مایع |
|
مدل محصول |
NYUHZ-FQ |
| مواد شناور | F4،PP،304،PTFE (انتخابی) |
| طول میله سنج | 200~6000mm (می تواند سفارشی شود) |
| دمای محیط | -40 تا 80°C |
| دمای فرآیند | -40~+ 130°C |
| فشار فرآیند | -0.1 تا 2.0 Mpa |
| اتصال فرآیند | براکت، فلنج (انتخابی) |
| واسکوزیت متوسط | ≤0.05 Pa.S |
| تراکم متوسط | 0.5 تا 2.0 گرم/ سانتی متر3 |
| سطح حفاظت | IP65,IP67,IP68 (انتخابی) |
| درجه ضد انفجار | Exd II CT6 Gb (برای جزئیات گواهی را ببینید) |
※ توجه: این محصول می تواند بر اساس نیازهای خاص کاربران سفارشی شود.