|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYUHZ-FQ |
| مقدار تولیدی: | 1 کامپیوتر |
| قیمت: | $400~$500/pc |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 1000 عدد در ماه |
حفاظت از برق از سطح توپ شناور مغناطیسی
اصول کاراندازه گیری سطح توپ شناور مغناطیسی
اندازه گیری سطح توپ مغناطیسی سری NYUHZ-FQ بر اساس اصل شناور و نیروی مغناطیسی طراحی شده است.اندازه گیری سطح مایع با توپ شناور مغناطیسی با یک یا چند لوله خشک در لوله غیر مغناطیسی بسته نصب می شود، و سپس لوله را از طریق یک یا چند توپ شناور حفره ای با آهنرباهای حلقه ای در داخل عبور می دهد.شناور مغناطیسی به شکل حلقه ای توپ های شناور را به حرکت بالا و پایین همراه با افزایش یا سقوط مایع هدایت می کند، به طوری که چوب های خشک در لوله غیر مغناطیسی جذب یا جدا شوند،و سیگنال مقاومت مربوط به سطح مایع خواهد شد خروجی و تبدیل به یک خروجی سیگنال استاندارد 4-20mA، همچنین می تواند یک تماس را در (خارج) سیگنال تبدیل ارسال کند.
ویژگی طراحیازاندازه گیری سطح توپ شناور مغناطیسی
◎ طراحی سفارشی، کنترل چند نقطه ای، طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی
◎ عملکرد پایدار و قابل اعتماد، حفاظت قوی از صاعقه و مقاومت در برابر تداخل
◎ اشکال چند سنجه، مناسب برای شرایط کار پیچیده مختلف
◎ مواد مختلف توپ شناور می تواند با توجه به چگالی متوسط مختلف انتخاب شود
پارامترهای فنیازاندازه گیری سطح توپ شناور مغناطیسی
| کاربرد معمولی | اندازه گیری سطح مایع و غیره |
|
مدل محصول |
NYUHZ-FQ |
| مواد شناور | F4،PP،304،PTFE ((انتخاب می شود) |
| طول میله سنج | 200~6000mm ((ممکن است سفارشی شود) |
| دمای محیط | -40 تا 80 درجه |
| دمای فرآیند | -40~+130°C |
| فشار فرآیند | -0.1~2.0Mpa |
| اتصال فرآیند | براکت، فلنج (انتخابی) |
| واسکوزیت متوسط | ≤0.05Pa.S |
| تراکم متوسط | 0.5 ~ 2.0g/cm3 |
| سطح حفاظت | IP65,IP67,IP68 ((ممکن است انتخاب شود) |
| درجه ضد انفجار | Exd II CT6 Gb ((برای جزئیات گواهینامه را ببینید)) |
※ توجه: این محصول می تواند بر اساس نیازهای خاص کاربران سفارشی شود.