|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NYRD805 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | 300-800 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 600 عدد در ماه |
ساختار جمع و جور آسان برای نصب رادار 80GHzسطح متربدون تماس بدون آلودگیصنعتآلیکاتون ها
رادار ضد خوردگی 80GHzسطح مترتحت تاثیر فوم قرار نمی گیرند سازگاری گستردهاصول عملیاتی
سنسورهای سطح رادار NYRD80X سری ابزار اندازه گیری سطح رادار با فرکانس بالا 80GHz با حداکثر محدوده اندازه گیری 120 متر هستند. آنتن بیشتر بهینه شده است،و میکروپروسسر سریع جدید می تواند تجزیه و تحلیل سیگنال و پردازش را با سرعت بالاتر انجام دهد، به طوری که این ابزار می تواند برای برخی از شرایط سنجش پیچیده مانند راکتور و سیلو جامد استفاده شود.
آنتنش پالس های باریک مایکروویو را انتقال می دهد که از طریق آنتن به سمت پایین منتقل می شوند.آن را به عقب منعکس شده و توسط سیستم آنتن دوباره دریافت می شودسیگنال به قسمت مدار الکترونیکی منتقل می شود و به طور خودکار به یک سیگنال سطح تبدیل می شود (زیرا سرعت گسترش پالس بسیار سریع است،زمانی که طول می کشد تا موج الکترومغناطیسی به هدف برسد و پس از بازتاب به گیرنده بازگردد تقریباً لحظه ای است).
رادار 80 گيگاهرتزسطح مترویژگی طراحی
◎ اندازه آنتن کوچک، آسان برای نصب؛ رادار بدون تماس، بدون لباس، بدون آلودگی.
◎ تقریباً از خوردگی و فوم پاک است. از تغییر تراکم متوسط، دمای و فشار تحت تاثیر قرار نمی گیرد. همچنین گرد و غبار قوی
محیط زیست تاثیر کمی بر عملکرد سطح سنج فرکانس بالا دارد.
◎ طول موج کوتاه تر، بازتاب بهتر برای سطح متراکم جامد.
◎ زاویه پرتو کوچک و انرژی متمرکز، که سیگنال اکو را تقویت می کند و به جلوگیری از تداخل کمک می کند.
◎ منطقه کور اندازه گیری کوچکتر منجر به عملکرد بهتر در اندازه گیری مخزن کوچک می شود.
◎ نسبت سیگنال به سر و صدا بالا، حتی در مورد نوسانات، می تواند عملکرد بهتری داشته باشد.
◎ فرکانس بالا، بهترین انتخاب برای اندازه گیری محیط ثابت جامد و ثابت دی الکتریک پایین است.
رادار ۲۶ گیگاهرتزسطح متر پارامتر محصول
| کاربرد معمول | کاربرد فرآیند پیچیده ((نمک ذوب شده با دمای بالا) |
| مدل محصول | NYRD900 |
| نوع آنتن | نوع میله |
| مواد آنتن | 304، 316، PP، PFA |
| محدوده اندازه گیری | 10م، 20م، 30م، 35م، 40م، 80م |
| اندازه گیری دقیق | 0.05٪ تا 0.1٪ F. S |
| دمای فرآیند | -260°C~+556°C |
| فشار فرآیند | 0.1 ~ 0.3MPa، - 0.1 ~ 2.0MPa، - 0.1 ~ 4.0MPa |
| اتصال فرآیند | رشته، براکت، فلنج، کلیمپ بهداشتی (اختیاری) |
| رابط الکتریکی | M20 x 1.5، 1/2" NPT |
| قدرت عرضه | 24VDC (دو سیم، چهار سیم) ، 220VAC |
| خروجی سیگنال | 4-20 mA/HART/RS485/Modbus... |
| درجه حفاظت | IP67، IP68 (اختیاری) |
| درجه ضد انفجار | Exia II CT6 Ga، Exd II CT6 Gb (تفصیلی در گواهینامه) |
![]()