|
|
| نام تجاری: | NUOYINGJIAYE |
| شماره مدل: | NT-93420-II |
| مقدار تولیدی: | 1 کامپیوتر |
| قیمت: | $85.0~$280.0 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 500 عدد / قبل از ماه |
صفحه نمایش ال سی دی با دقت بالا 4-20mA فرستنده دمای
صفحه نمایش ال سی دی با دقت بالا 4-20mA انتقال دهنده دما
فرستنده درجه حرارت با دقت بالا با LCD و خروجی hart 4-20ma یک دستگاه با عملکرد بالا است که ورودی ترموپول / RTD / ohm / mA و خروجی mA را با پروتکل ارتباطی hart دریافت می کند.سه تا کلید داخلی برای تنظیم پارامترکالیبراسیون صفر می تواند توسط هارت یا کیبورد انجام شود.
صفحه نمایش LCD با دقت بالا 4-20mA پارامترهای فنی فرستنده دمای:
| ماده | صفحه نمایش ال سی دی با دقت بالا 4-20mA فرستنده دمای |
| محدوده اندازه گیری | -200 تا 500 درجه سانتیگراد، 0 تا 1000 درجه سانتیگراد، 0 تا 1300 درجه سانتیگراد، 0 تا 1600 درجه سانتیگراد |
| دقت | 0.2 °C، 0.1 °C |
| نمايش | LCD/LED |
| منبع برق | 24 ولت |
| مصرف برق در حالت آماده | <0.02mA |
| محیط کار | دمای - 20 °C ~ 60 °C؛ رطوبت < 90% |
| درجه ضد انفجار | ExdIICT6 ((اختیاری) |
| رابط فرآیند | M27 × 2؛ M20 * 1.5 ؛ فلنج |
| ماده ی سُند | فولاد ضد زنگ 304، 316، 316L، GH3030، GH3039، سیرامیک Sic-Si، سیرامیک SiC و غیره |
صفحه نمایش ال سی دی با دقت بالا 4-20mA ویژگی های فرستنده دمای:
1. قاب آلیومینیومی
2حسگر درجه حرارت وارداتی، ضد تداخل بالا
3صرفه جویی در هزینه های جبران سیم سرب و نصب
4محدوده گسترده ای از -200°C تا 1600°C.
5جبران اتصال سرد و مدار تصحیح غیرخطی
6ساختار ساده، ساخت آسان
7نصب آسان، هزینه کم
8. جاودانگي کوچيک
9اندازه گیری دمای با سیگنال الکتریکی، پاسخ به درخواست اندازه گیری و کنترل از راه دور
10مناسب برای درخواست اندازه گیری مختلف (موقعیت خاص یا نقطه باریک) ، مانند اندازه گیری دمای در نقطه یا چهره.
صفحه نمایش LCD با دقت بالا 4-20mA اطلاعات انتقال دهنده درجه حرارت:
![]()
![]()